Ota yhteyttä

Soita tai laita sähköpostia, niin suunnitellaan yhdessä kuinka voimme palvella Sinua parhaiten!

Palvelemme asiakkaitamme koko Suomen alueella toistaiseksi kolmesta toimipisteestämme käsin: Helsingissä, Turussa ja Lappeenrannassa.

Päivystysnumero 24/7 050 477 1666

Toimipisteet

Toimipisteemme sijaitsevat Helsingissä, Lappeenrannassa ja Turussa. Pystymme tarjoamaan palveluitamme kilpailukykyisesti koko Suomen alueelle.

Lappeenranta

 

Oakland Service Oy
Rauhalankuja 9
54310 Hytti
Puh: 040 745 8423

 

Jani Tammi
+358 40 745 8423
jani.tammi@oaklandservice.fi

 

Mika Tuomisto
Työnjohtaja
+358 50 555 1882
mika.tuomisto@oaklandservice.fi

 

Jarno Rahkonen
Työnjohtaja
+358 50 516 8448
jarno.rahkonen@oaklandservice.fi

 

Sari Lankinen
Taloushallinto
+358 50 354 5883
sari.lankinen@oaklandservice.fi

Turku

 

Oakland Service Oy
Lemminkäisenkatu 42
20520 Turku
Puh: 0400 611 110

 

Tuomo Nieminen
Toimitusjohtaja
+358 400 611 110
tuomo.nieminen@oaklandservice.fi

 

Tapio Lietevuori
Työhön osallistuva työnjohtaja
+358 50 409 9010
tapio.lietevuori@oaklandservice.fi

 

Mika Pietinhuhta (23.7.2018 alkaen)
Työnjohtaja
+358‭ 40 504 4065
mika.pietinhuhta@oaklandservice.fi

Helsinki

 

Oakland Service Oy
Malminkaari 5
00700 Helsinki
Puh: 040 733 4140

 

Vesa Toivonen
Yksikönpäällikkö
+358 40 733 4140
vesa.toivonen@oaklandservice.fi

Laskutustiedot

Oakland Service Oy – Y-tunnus: 2726320-6
Otamme ensisijaisesti vastaan verkkolaskuja, osoite: 003727263206, välittäjä OKOYFIHH
Laskutusosoitteemme paperimuodossa lähetettäville laskuille: Oakland Service Oy, PL66, 53101 Lappeenranta

Yhteydenottopyyntö

Jos tarpeesi tai ongelmasi ei löydy listauksesta, niin ota silti ihmeessä meihin yhteyttä